BURSASPOR GÜNDEM

  • Lejyonerler coşuyor

    Bursaspor’un kadrosunda yer alan yabancı oyuncuları 28'inci hafta sonunda tam 42...
  • Volkan'ı çıldırtan o söz

    Aydınus’un yanlış karar verdiğini ileri sürerek, yardımcısına “İnşallah Bursaspo...
  • Bakambu 10 yaptı

    Bursaspor'un genç forveti Cedric Bakambu, İstanbul Başakşehir'e attığı 2 golle l...

BURSASPOR HABERLER

STSL PUAN DURUMU

  • STSL Puan DurumuOGBMP
    1Galatasaray28194561
    2Fenerbahçe28186460
    3Beşiktaş27184558
    4Bursaspor28138747
    5İstanbul Başakşehir281211547
    6Trabzonspor281211547
    7Mersin İdmanyurdu281161139
  • 8Torku Konyaspor281081038
    9Gençlerbirliği28991036
    10Gaziantepspor281051335
    11Akhisar Belediyespor28891133
    12Kasımpaşa28881232
    13Sivasspor28871331
    14Eskişehirspor287101131
    15Çaykur Rizespor28771428
  • 16Karabükspor27561621
    17Kayseri Erciyesspor28491521
    18Balıkesirspor28481620

BURSASPORLUYUZ TV

canlı twitler #bursasporözelleştir

Özelleştir X

Aranacak anahtar kelimeyi girerek son twitleri canlı olarak görebilirsiniz.
Örnek anahtar kelimeler (operatörler)

  • bursa içinde "bursa" geçen twitler.
  • from:mert sadece "mert" kişisine ait twitler.
  • @mehmet "mehmet" kişisine ait referans twitler.
bursasporluyuz.net'i twitter'dan takip edin.

INSTAGRAM'DA BURSASPOR

EN ÇOK OKUNANLAR

        EN ÇOK YORUMLANANLAR


              VIDEOLU HABERLER

              TARAFTAR ANKETİ