BURSASPOR GÜNDEM

  • Acquafresca iddiası

    İtalya Serie B ekiplerinden Bologna forması giyen Robert Acquafresca'nın adı Bur...
  • Araziler satıldı mı?

    Benzinlik ve OSB'deki iki arazinin satılıp, oyunculara ödeme yapıldığı öne sürül...
  • Konya istedi Frey gitmedi

    Torku Konyaspor, 34 yaşındaki file bekçisini kiralamak için Bursaspor'un kapısın...

BURSASPOR HABERLER

STSL PUAN DURUMU

  • STSL Puan DurumuOGBMP
    1Fenerbahçe17123239
    2Beşiktaş17122338
    3Galatasaray17122338
    4Bursaspor1785429
    5İstanbul Başakşehir1777328
    6Trabzonspor1768326
    7Gaziantepspor1773724
  • 8Mersin İdmanyurdu1765623
    9Kasımpaşa1765623
    10Gençlerbirliği1757522
    11Akhisar Belediyespor1746718
    12Kayseri Erciyesspor1738617
    13Eskişehirspor1738617
    14Torku Konyaspor1745817
    15Karabükspor17431015
  • 16Çaykur Rizespor1735914
    17Sivasspor1735914
    18Balıkesirspor17331112

BURSASPORLUYUZ TV

canlı twitler #bursasporözelleştir

Özelleştir X

Aranacak anahtar kelimeyi girerek son twitleri canlı olarak görebilirsiniz.
Örnek anahtar kelimeler (operatörler)

  • bursa içinde "bursa" geçen twitler.
  • from:mert sadece "mert" kişisine ait twitler.
  • @mehmet "mehmet" kişisine ait referans twitler.
bursasporluyuz.net'i twitter'dan takip edin.

INSTAGRAM'DA BURSASPOR

EN ÇOK OKUNANLAR

        EN ÇOK YORUMLANANLAR

              VIDEOLU HABERLER

              TARAFTAR ANKETİ